Foto: Andrea Woods via Google

Banje Beach

Nog niet geclaimd4.4 (1,506)

Dubrovnik, Zuid-Dalmatië, Kroatië

Gecontroleerd door sunbedly op 26 juli 2026

vanaf EUR 30 / per bedje, per dag

Vraag een datum aan

We openen WhatsApp met je vraag er al in, in de taal van de club.

Je betaalt de club, bij de club. Wij pakken er niets tussenuit.

Je naam en contactgegevens gaan naar deze club en nergens anders heen. Privacy

Over deze beachclub

Banje is the closest organised beach to the walled city and is reached on foot from the Ploce gate in a few minutes. Published rates are 30 euro for a sunbed, 10 euro for an umbrella and 5 euro for a towel, while a lounge bed is 90 euro and a baldachin 100 euro, the last two including two towels and two bottles of water. The beach opens at 10:00 and waiter service on the beach runs from 10:00 to 18:00. Only double beds can be reserved in advance and reservations have to be collected by 11:00, single sunbeds being walk in only. Alongside the bar and restaurant the venue offers massage and sells boat trips and island hopping excursions. The site stays in use outside the swimming season for private events.

Voorzieningen

  • Restaurant
  • Bar
  • Ligbedden
  • Parasols
  • Massage
  • Watersport
  • Evenementen
  • Bediening aan je bed
  • Beach service

Openingstijden

Beach from 10:00 daily, waiter service 10:00–18:00

Zo kom je er

Is dit jouw club? Claim deze pagina en zet je eigen prijzen erop.

Claim deze club

Deel een foto van deze club

Alleen echte foto’s die je zelf hebt gemaakt. Vermijd herkenbare personen die daar geen toestemming voor gaven. Wij bekijken elke upload voordat hij online komt.

sunbedly-reviews

(0)

Google-reviews

4.4 / 5 (1506)

Reviews

Nog geen reviews. Deel als eerste jouw bezoek.

Deel je bezoek

Alleen echte bezoeken. Houd het nuttig voor de volgende reiziger.

Jouw beoordeling
Hoe heb je geboekt?

Andere beachclubs in de buurt

Zelfde kust, andere sfeer.

Vragen over Banje Beach

Wat kost een bedje bij Banje Beach?
Een plek bij Banje Beach begint bij vanaf EUR 30 / per bedje, per dag. De club bepaalt zelf de tarieven en in het hoogseizoen kunnen die anders liggen, dus zie dit als startprijs en niet als offerte.
Wanneer is Banje Beach open?
Beach from 10:00 daily, waiter service 10:00–18:00
Moet ik vooraf reserveren bij Banje Beach?
In juli en augustus zijn de goede rijen snel weg, dus vooraf regelen loont. Stuur hier een aanvraag, de club bevestigt rechtstreeks, meestal via WhatsApp.
Hoe bereik ik Banje Beach?
Bel, app of mail ze rechtstreeks vanaf deze pagina. De meeste beachclubs reageren het snelst op WhatsApp.
Waar ligt Banje Beach precies?
Banje Beach ligt in Dubrovnik, South Dalmatia. Gebruik de kaart op deze pagina voor de route van deur tot deur.

vanaf EUR 30 / per bedje, per dag

Beschikbaarheid