Nissi Bay Beach Bar
Nog niet geclaimd4.4 (1,825)Ayia Napa, Cyprus, Cyprus
Gecontroleerd door sunbedly op 1 augustus 2026
Vraag de prijs van vandaag
Over deze beachclub
Voorzieningen
- Kinderhoek
- Toegankelijk
- Parkeren
- Bar
- Livemuziek
- Terras
- Toiletten
Openingstijden
Monday: 9:00 AM – 7:00 PM Tuesday: 9:00 AM – 7:00 PM Wednesday: 9:00 AM – 7:00 PM Thursday: 9:00 AM – 7:00 PM Friday: 9:00 AM – 7:00 PM Saturday: 9:00 AM – 7:00 PM Sunday: 9:00 AM – 7:00 PM
Zo kom je er
Is dit jouw club? Claim deze pagina en zet je eigen prijzen erop.
Claim deze clubsunbedly-reviews
— (0)
Google-reviews
4.4 / 5 (1825)
Reviews
Nog geen reviews. Deel als eerste jouw bezoek.
Andere beachclubs in de buurt
Zelfde kust, andere sfeer.
Vragen over Nissi Bay Beach Bar
- Wat kost een bedje bij Nissi Bay Beach Bar?
- Nissi Bay Beach Bar heeft geen tarieven gepubliceerd, daarom staat er "prijs op aanvraag". Stuur de club een bericht, dan hoor je de dagprijs.
- Wanneer is Nissi Bay Beach Bar open?
- Monday: 9:00 AM – 7:00 PM Tuesday: 9:00 AM – 7:00 PM Wednesday: 9:00 AM – 7:00 PM Thursday: 9:00 AM – 7:00 PM Friday: 9:00 AM – 7:00 PM Saturday: 9:00 AM – 7:00 PM Sunday: 9:00 AM – 7:00 PM
- Moet ik vooraf reserveren bij Nissi Bay Beach Bar?
- In juli en augustus zijn de goede rijen snel weg, dus vooraf regelen loont. Stuur hier een aanvraag, de club bevestigt rechtstreeks, meestal via WhatsApp.
- Hoe bereik ik Nissi Bay Beach Bar?
- Bel, app of mail ze rechtstreeks vanaf deze pagina. De meeste beachclubs reageren het snelst op WhatsApp.
- Waar ligt Nissi Bay Beach Bar precies?
- Nissi Bay Beach Bar ligt in Ayia Napa, Cyprus. Gebruik de kaart op deze pagina voor de route van deur tot deur.







